Pizzeria Restauracja Soprano

Idź do spisu treści

Menu główne

O nas

Lokal utrzymany w klimacie włoskim, położony w pięknym miejscu ( wejście od strony ul.Rzeszutka ). Ciepłe kolory wystroju sprawiają, że w lokalu jest przytulnie i domowo.
Już u progu restauracji poczujesz lekki aromat pieczonego ciasta, niezwykłych przypraw z rejonów Toskanii, rozmarynu, świeżej bazylii i młodych ziół, niezmiennie kojarzącą się z atmosferą włoskiego domostwa, położonego malowniczo, gdzieś w małej wiosce nad brzegiem morza.
Jak we włoskiej restauracji usiądziesz tutaj przy stoliku, zagłębisz się w menu,
w poszukiwaniu najsmaczniejszych dań.
Tagiatelle con broccoli, lasagna, pene Carbonara, Picata i oczywiście pizza. Mnogość jej smaków niejednego przyprawi o zawrót głowy, ponad 30 rodzajów wyśmienitej pizzy z możliwością tworzenia własnej kompozycji na puszystym cieście. Swój niepowtarzalny smak zawdzięcza ona oryginalnej włoskiej recepturze, starannemu doborowi składników oraz ręcznemu wyrobowi ciasta w lokalu.
Siedząc wygodnie wśród ciepłych ścian, obserwujesz jak twoja pizza nabiera kształtu w zręcznych dłoniach mistrzów kuchni. W spokoju, przy relaksującej muzyce, rozkoszujesz się do woli urokami kuchni włoskiej i polskiej.
Świetna pizza i najlepsza lasagne w mieście !
Serwuje się tu również tradycyjne potrawy kuchni polskiej przygotowywane przez mistrzów kuchni.
Świetna profesjonalna i zawsze uśmiechnięta obsługa!
Firma oprócz swojej podstawowej działalności
- dostarcza zamówienia na terenie miasta gratis, a poza miastem za cenę 1 zł za 1 km.
- organizuje imprezy okolicznościowe i catering, również z możliwością ustalenia własnego menu
- dostarcza dania i napoje oraz zapewnia oprawę kulinarną i obsługę imprez organizowanych u klienta lub w każdym innym wskazanym przez niego miejscu.
W sezonie maj-październik na tyłach restauracji rozłożony jest ogródek
gdzie może zrelaksować się ok. 20 osób.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego